Статті

Не міняйте гроші у незнайомців

<P>За три дні правоохоронці вилучили майже 4 тисячі гривень з ознаками підробки. Як вже повідомляла «РВ», в одному із супермаркетів Рівного у передноворічний ранок міліціонери затримали 31-річного Руслана С., мешканця с. Плоска Острозького району.
<P>Чоловік намагався розрахуватися за продукти купюрою номіналом 200 гривень, яка мала ознаки підробки. Під час огляду в нього виявили ще три фальшивки, також по 200 гривень.
<P>І ось вже другий випадок стався цього року — 2 січня о дев’ятій ранку в торговому кіоску села Межиричі Острозького району 41-річний мешканець села Ілляшівка Іван Л. розрахувався за придбані товари підробленою 100-гривневою купюрою. О п’ятій годині вечора працівники міліції в його будинку знайшли ще 2 двохсотгривневі, 11 стогривневих та 26 п’ятдесятигривневих купюр. З тими ж самими підозрами «папірці» направили на експертизу. Спеціалісти мають визначити спосіб їх виготовлення.
<P>Начальник відділу Державної служби боротьби з економічними злочинами Рівненського міського відділу міліції Олександр Божок вважає: обидва факти з підозрілою готівкою не пов’язані між собою, незважаючи навіть на те, що обидва чоловіки проживають в одному районі. Але все ж не варто робити передчасних висновків. Усе має вирішити експертиза і дослідча перевірка.
<P>— Іван Л. розповів, що навіть не підозрював про несправжність цих грошей, — розповідає Олександр Божок. — Повертаючись з Росії, де він був на заробітках, чоловік у поїзді обміняв деяку суму на гривні.
<P>Ні Руслана, ні Івана правоохоронці не затримували, оскільки їхньої вини в цьому поки що не вбачають.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса