Новини

Не приватизовані квартири перейдуть у власність міста

На сайті міської ради було опубліковано проект рішення сесії, відповідно до якого, усі не приватизовані квартири будуть поставлені на баланс управління ЖКГ з подальшою їх приватизацією. Це є необхідною процедурою задля виконання закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, пише “ВСЕ”.

Саме через це була зібрана пресс- конференція щодо зняття багатоквартирних будинків з балансу ЖКГ. Основною ціллю якої, було пояснити мешканцям не приватизованих квартир – їх житло буде прийнято на баланс міської ради.

–  Процедура списання будинків з балансу почнеться з рішення сесії. Відповідно 2 місяці і вони будуть списані і поставлені на баланс ЖКГ. Після того як вони будуть комунальною власністю і починається процес оформлення цих квартир – ви уже приватизувати їх не зможете,» – коментує Сергій Пінчук експерт із ЖК питань.

Відповідно, вже до кінця літа особи, що не приватизували свої квартири, втратять право на їх безкоштовну приватизацію і в подальшому зможуть їх тільки викупити за ринковою ціною.

Експерти закликають, як найшвидше зібрати необхідні документи і приватизувати своє житло.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса