Новини

Невідомі побили голову обласної ТВК Едуарда Дроздика

<P>Вчинено напад на голову обласної Територіальної виборчої комісії Едуарда Дроздика. Як розповів потерпілий, 17 лютого близько 22:00 біля свого будинку на нього напала група молодиків спортивної статури. Едуард Дроздик переконаний, що хлопці були схожі на студентів першого-другого курсів одного з університетів Рівного. Нападники забрали мобільний телефон і гроші в сумі 120 гривень.
<P>У суботу стан голови обласної ТВК погіршився, а тому він звернувся до лікарів. Після обстеження медики встановили, що в Едуарда Дроздика перелом носа, струс мозку, забій м`яких тканин черепа, спини і лівого коліна.
<P>Потерпілий не наполягає на замовному характері нападу через місце роботи, а схильний вважати цей випадок звичайним хуліганством. Попри стан здоров’я, вже сьогодні голова ТВК планує з’явитися на робочому місці.
<BR>Рівно рік тому на Едуарда Дроздиха, тоді начальника міського управління у справах сім`ї та молоді, також напали невідомі. Ввечері в районі автовокзалу його вдарили в голову і відібрали документи та куртку.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса