Новини

Незабаром у Рівному відкриється нове відділення “Ерсте Банк”

<P>ВАТ «Ерсте Банк» придбав приміщення за адресою вул. 16 Липня, 42 в Рівному, щоб відкрити там повнофункціональне відділення.
<P>«21 грудня ми придбали чудове сучасне приміщення, розміщене у самому центрі міста, побудоване згідно зі стандартами Erste Bank Group, що дасть нам можливість впровадити відмінний сервіс для своїх клієнтів, — розповідає директор департаменту Рівненського регіону ВАТ «Ерсте Банк» Наталія Магурян.
<P>— Це буде повнофункціональне відділення. Воно запропонує клієнтам найширший перелік послуг: розрахунково-касове обслуговування, різні види кредитування юридичних та фізичних осіб, торгове фінансування, широкий спектр карткових продуктів, що дадуть можливість здійснювати операції із зарплатними картковими рахунками без зняття комісії у банкоматах інших банків. А також у відділенні клієнти зможуть отримати кредити на придбання житла на первинному ринку. Маємо цікаву програму кредитування автомобілів із щорічним зниженням відсоткової ставки на піввідсотка».
<P>Відкриття відділення відбудеться у січні 2008 року.
<P>Довідка: Erste Bank заснований у 1819 році як перший австрійський ощадний банк. Erste Bank Group сьогодні найбільша в Австрії банківська група, загальні активи якої складають 200,6 мільярда євро (станом на 30 вересня 2007 року).
<P>Банк є одним із лідерів у сфері фінансових послуг для фізичних та юридичних осіб, що обслуговує понад 15 млн клієнтів у країнах Центральної та Східної Європи.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса