Коментарі

Незмінність цін — явище позитивне, вважає В`ячеслав Біліба

<P>Примусову позицію щодо врегулювання цінової політики виробників харчової промисловості територіальне відділення Антимонопольного комітету України в Рівненській області не займатиме. Таку думку під час зустрічі з журналістами висловив голова територіального відділення Антимонопольного комітету В’ячеслав Біліба.
<P>Нині, за його словами, ціну на хліб зменшило лише одне підприємство — ВАТ “Поліссяхліб” на хліб білий “Пшеничний”, який постачається для дитячої лікарні.
<P>Водночас, незмінними залишаються ціни на продукцію приватного підприємства “Вілліс”, яке виробляє макаронну продукцію, повидло тощо, що, на думку В”ячеслава Біліби, також є позитивним явишем.
<P>— Приватне підприємство не знизило ціни, але, незважаючи на підвищення вартості сировини, і враховуючи зниження собівартості частки транспортних витрат, вони залишили ціни на тому ж рівні, — зазначив В”ячеслав Біліба. — А це теж позитив. У цьому плані ми не будемо займати позицію примусовості, тому що, як показує аналіз, ця частка транспортних витрат, а в них частка нафтопродуктів, дуже маленька.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса