Новини

Ні дня без Семаніва

<P>Опальний головлікар готовий і сам піти. Але — за політику. Напередодні свят Рівненський районний суд поновив на посаді головного лікаря обласної клінічної лікарні Мирослава СЕМАНІВА.
<P>Мирослава Семаніва нам вдалося знайти вдома, щоби з’ясувати його подальші плани.
<P>— Я поки що не хочу щось коментувати чи робити якісь заяви, – пояснює пан Семанів. – Судовий розгляд тягнувся три з половиною місяці, нарешті прийняте рішення. Почекаю реакції адміністрації на судову ухвалу. 3 травня повертаюся до свого робочого кабінету в обласній лікарні та до своїх обов’язків. Після підписання розпорядження про моє звільнення я все одно продовжував ходити на роботу, лікував людей, робив операції, хоч моя праця й не оплачувалася.
<P>– Мені продовжують чинити стандартні перешкоди. Але я сподіваюся, що ця ситуація вирішиться мирним шляхом, мені дозволять працювати і не будуть будоражити обласну лікарню, – як завжди, оптимістично налаштований лікар-політик. – У суді доведено, що не було медичних підстав для мого звільнення. Переконаний, що це було політично вмотивоване рішення. Я готовий сам піти у відставку з посади головного лікаря, але хай мені пред’являть політичні мотиви, а не привозять всякі комісії зі столиці й шукають різні медичні причини, некомпетентність, невідповідність тощо.
<P>— Такого рейдерства я ще не бачив. Якщо так поводяться зі мною — заслуженим лікарем України, депутатом обласної ради, то я навіть не можу уявити, як вони чинять із простими людьми, — сказав пан Семанів.
<P>Дізнатися реакцію обласної влади на судове рішення у справі Мирослава Семаніва наразі не вдалося, адже на момент підготовки номера працівники адміністрації відпочивали та відзначали травневі свята. Однак можна припустити, що Рівненська ОДА звернеться до апеляційного суду, аби оскаржити рішення Рівненського районного суду. Тобто, цілком реально, що свято, влаштоване однопартійцями з нагоди виграного суду, стосувалося лише тимчасової перемоги медичного чиновника-бунтаря.
<P>Наталія НИРКОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса