Новини

Німецьке підприємство “Linde” зацікавлене у проектуванні та спорудженні очисних споруд у Рівному

<P> Німецька фірма “Linde” готова взяти участь в розробці проекту та побудові каналізаційних очисних споруд у Рівному.
<P> Про це кореспондентові “Прес-тайму” повідомив директор ОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал” Володимир Хомко.
<P> За словами Володимира Хомка, німецькі фахівці готові взяти участь у розробці проекту міських очисних споруд та допомогти отримати кредит на їх спорудження. Вони також висловили бажання стати субпідрядником у процесі спорудження очисних споруд щоб вони відповідали усім сучасним стандартам.
<P> Як стало відомо, директор “Рівнеоблводоканалу” та перший заступник голови ОДА Олег Ковальчук провели переговори з німецькою фірмою та підписали протокол про наміри.
<P> Як зазначив Володимир Хомко, проект міських очисних споруд нині розробляється, очікується що його завершать через 3-3,5 місяці. За цей час комунальники визначаться з ким вони співпрацюватимуть у процесі реалізації проекту. За словами Володимира Хомка, водоканал має ще декілька пропозицій щодо співпраці у спорудженні очисних споруд від вітчизняних та зарубіжних підприємств. Німецька фірма “Linde” має досить високі шанси, адже це потужна фірма з кілька мільярдним капіталом, її спеціалізація – очистка комунальних стоків, – зазначив Володимир Хомко.
<P> Спорудження каналізаційних очисних споруд коштуватиме близько 70 млн грн. За словами Володимира Хомка, їх спорудження дозволить водоканалу самостійно очищати стічні води та відмовитися від використання очисних споруд ВАТ “Рівнеазот”. Це дозволить зекономити кошти, адже “Рівнеазот”, який нині єдиний проводить очистку міських стоків, часто піднімає вартість таких робіт. Нещодавно, наприклад, хімічне підприємство підняло ціну за очистку стічних вод у чотири рази, це дуже значне підвищення, – наголосив Володимир Хомко.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса