Новини

“Н+Н” вкладе в область 32 мільйони євро

<P>Минулого тижня “ОГО” повідомляла про підписання меморандуму з датською компанією “Н+Н Internationale” про будівництво на Рівненщині заводу. Це один з наймасштабніших інвестиційних проектів, який реалізовуватиметься в області.
<P>Компанія “Н+Н Internationale”, яка працює на європейському ринку 98 років, у 2006-му відкрила своє представництво у Києві й розпочала пошук території для будівництва заводу. За словами відповідального за розвиток в Україні фірми Міхаеля РІММА, Україна для компанії “Н+Н Internationale” — ринок №1 для довгострокового співробітництва і найперспективніший напрямок розвитку підприємства.
<P>Спочатку керівництво компанії розглядало дві області — Рівненську та Хмельницьку, де є можливість розміщення подібного виробництва. Як стало відомо з неофіційних джерел, після особистого знайомства з головою Рівненської ОДА Віктором Матчуком керівництво датської компанії вирішило будувати завод на Рівненщині. Вимогам інвестора найбільше відповідали майданчики Костопільського та Острозького районів. Рішення було прийняте на користь ділянки поблизу села Вільбівного Острозького району — через зручність розташування щодо основних транспортних сполучень та бази сировинних ресурсів.
<P>— Нам сподобалось уважне ставлення до інвестора, задовольняє земельна ділянка, яку нам запропонували, та умови співпраці, — каже пан Рімм. — Проект дасть змогу залучити до 32 млн євро інвестицій. Компанія планує побудувати аналогічні заводи у Центральній та Східній Україні, тим самим зайняти одну з лідируючих позицій на українському ринку.
<P>— Співпраця з компанією “Н+Н” дозволить нам залучити серйозні інвестиції в область, дасть новий поштовх розвитку будівельної галузі Рівненщини, — каже голова Рівненської ОДА Віктор МАТЧУК. — Досягнуто попередньої домовленості, що цей завод буде лише першою чергою проекту. У майбутньому планується будівництво на тому ж майданчику ще одного підприємства.
<P>На місці майбутнього заводу поки що порожньо, але Міхаель Рімм запевнив, що вже за два роки підприємство працюватиме на повну потужність.
<P>З оптимізмом сприймає появу солідного інвестора сільський голова Вільбівного Віктор ТИШКУН, адже новий завод сприятиме розвитку інфраструктури села.
<P>— Підприємство сплачуватиме податки до районного бюджету, що дасть змогу витрачати більше коштів на розвиток регіону, — говорить тимчасово виконуючий обов’язки голови Острозької райдержадміністрації Юрій ЯГОДКА. — Будуть створені нові робочі місця, що у свою чергу поліпшить матеріальне становище місцевого населення.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса