Новини

Нові фітосанітарні вимоги запровадила Росія.

<P>За повідомленням Державної інспекції з карантину в Рівенській області, в Міністерстві сільського господарства Російської Федерації відбулась робоча зустріч керівництва Державної служби з карантину рослин України та представників торгово-економічної місії в складі Посольства України в Російській Федерації з керівництвом Управління фітосанітарного контролю федеральної служби ветеринарного та фітосанітарного нагляду Російської Федерації.
<P>Сторони домовились про забезпечення постійного обміну інформацією про здійснення фітосанітарного контролю та оформлення фітосанітарних сертифікатів між Державною службою з карантину рослин України та Федеральною службою ветеринарного та фітосанітарного нагляду Російської Федерації шляхом визначення контактних осіб та створення робочих груп безпосередньо із спеціалістів служб.
<P>Під час зустрічі затверджено Тимчасовий порядок оформлення імпортних карантинних дозволів на ввезення до Російської Федерації підкарантинних матеріалів, яким ускладнюється завезення приватними особами — громадянами України продукції рослинного походження, а саме свіжих овочів та фруктів до Росії.
<P>Згідно затвердженого Тимчасового порядку оформлення імпортних карантинних дозволів на ввезення до Російської Федерації підкарантинних матеріалів, для отримання імпортного карантинного дозволу заявник повинен додати:
<P>-копію свідоцтва про внесення запису в Єдиний державний реєстр юридичних осіб (нотаріально завірену);
<BR>-копію свідоцтва про облік в податковому органі (нотаріально завірена);
<BR>-копію договору на оренду складу.
<P>Одночасно до заяви додається виписка з торгового контракту та документи, що підтверджують проведення профілактичного знезараження складів. Про це повідомив прес-центр Рівенської митниці.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса