Коментарі

Новий керівник Демидівського району представлений Приварським

Демидівська РДА, Приварський та Левшенюк

Сьогодні відбулось представлення нового голови Демидівської РДА. Перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський урочисто передав керівництво Демидівщини. Ним став Богдан Левшенюк, повідомляє ЧаРівне.

Для Демидівщини це людина не нова. Богдан Миколайович працював на посаді першого заступника, виконував обов’язки голови адміністрації. Він добре обізнаний із районом, його потребами та можливостями, – зазначив Юрій Приварський. – За підсумками моніторингу соціально-економічного розвитку районів Рівненщини минулоріч Демидівщина посіла перше місце. Напевне, це найкрасномовніша оцінка Богдану Левшенюку.

Довідково:
Богдан Левшенюк народився 3 лютого 1974 року на Волині. Освіта вища. У 1996 році закінчив Львівський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю економіст-організатор. Трудову діяльність розпочав у 1991 році на Демидівському консервному заводі. З 2003 по 2013 роки працював на керівних посадах ливарно-механічного заводу «Ісполін» м.Дубно. З травня 2014 року був першим заступником голови Демидівської райдержадміністрації.

Теги

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса