Новини

Новий начальник ДАІ продовжить новаці ї Герасимчука.

<P>Новопризначений начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області майор міліції Микола Слободенюк присвятив свою першу зустріч з журналістами, що відбулась у четвер, підбиттю підсумків роботи обласної ДАІ за півріччя.
<P>— У порівнянні з минулим роком в області значно збільшилася кількість транспортних пригод, — каже Микола Слободенюк. — Основна причина цього — підвищення інтенсивності руху на шляхах області. Адже цього року зареєстрували вже 16 638 транспортних засобів, тоді як у цей же період минулого року ця цифра сягала 9,5 тисячі.
<P>Відзначив начальник обласного ДАІ й відповідальніше, у порівнянні з минулим роком, ставлення власників приватних транспортних засобів до проходження техогляду. За статистикою кількість водіїв, що справно проходять огляд, збільшилася на 15,5 %.
<P>Не обминув Микола Слободенюк проблем угону автомобілів. За його словами, найпопулярніші серед крадіїв Рівненщини – буси, до того ж пасажирські.
<P>Схвально відгукнувся новий начальник про недавні новинки у працівників ДАІ – мотоцикли та ноутбуки. Вони, на його думку, полегшують роботу ДАІ. Загалом новий начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області пообіцяв продовжити нововведення свого попередника. А от його роботу оцінити відмовився.
<P>Наказ про призначення Миколи Слободенюка на цю посаду був підписаний 31 травня. До того він був командиром окремої роти дорожньо-патрульної служби ДАІ УМВС України в Рівненській області. Потім обіймав посаду начальника відділення ДАІ для обслуговування доріг державного значення.
<P><STRONG>Ірина НИЧИПОРУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса