Новини

Новини дивитимемось на транспортних зупинках

<P>Незабаром рекламу в Рівному можна буде побачити не лише на звичних сітілайтах та білбордах, а й на відеомоніторах. Дві такі конструкції незабаром встановлять біля “ЦУМу” та неподалік бізнес-центру “Політон”. Так вирішили члени Рівненського міськвиконкому на нещодавньому засіданні.
<P>Начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук розповів, що раніше такого виду реклами у Рівному не було.
<P>— Обидві конструкції — світлодіодний екран та відеомонітор — будуть розміром три на чотири метри, — розповів пан Собчук.
<P>Спеціаліст з реклами міського управління житлово-комунального господарства Олександр Моісеєв пояснив, що на екранах транслюватимуть рекламу місцевих підприємств, новини міста, оголошення, прогноз погоди та іншу корисну інформацію.
<P>— На Київській конструкція буде встановлена на власній опорі, а на Соборній — розмішена на будинку, біля якого знаходиться кафе “Шахта”, — детальніше розповів спеціаліст з реклами. — Коли вони запрацюють, говорити ще рано. Але всі необхідні дозволи на їхнє встановлення вже є.
<P>Також пан Олександр повідомив, що першочергово підприємці клопотали про отримання дозволу на розміщення ще одного монітора на майдані Незалежності. Проте члени виконкому вирішили, що одного екрана в центрі міста буде цілком достатньо.
<P>Марина ПОПОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса