Новини

Обережно! Інфіковані кліщі

На Рівненщині з початку року 13 людей захворіли на хворобу Лайма, яку передають кліщі. У Держсанепідслужбі зазначають, що хворих реєстрували у 6-ти районах області: Сарненському, Костопільському, Острозькому, Дубровицькому, Здолбунівському, Рівненському районах та в місті Рівне, пише РадіоТрек.

Лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій Валентина Томицька наголошує, що хвороба Лайма на Рівненщині поширена по всій території області. Збудник інфекції негативно впливає на роботу опорно-рухового апарату, тривалий чаc зберігається в організмі, не викликаючи порушень стану здоров’я та проявляється з роками.

Додамо, на Рівненщині за майже 40 років зареєстровано 151 населений пункт, де виявлено інфікованих кліщів. Найчастіше вони нападають на людей у лісах і чагарниках. Аби уникнути хвороби Лайма, медики рекомендують перебувати у лісах одягненим, а після подорожі – проводити огляд і самоогляд з метою виявлення кліщів.

Найчастіше кліщі на людей нападають у лісах і чагарниках, а пік їх активності припадає на квітень-травень (основний) і вересень-жовтень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса