Новини

Обіди безпритульних в «Інваспорті» припиняться?

<P>Вкрай потрібну справу започаткували благодійники однієї з церков у Рівному — безкоштовно годувати безпритульних. От тільки місце вибрали невдало…
<P>— у фойє обласного центру інвалідного спорту «Інваспорт».
<P>— Я приводжу в «Інваспорт» свою дитину на заняття. І щосереди у фойє цього закладу обідають безпритульні, там же стоять і більярдні столи. Раніше харчування взагалі відбувалося у спортзалі. Хто знає, які в цих людей можуть бути захворювання, — обурюється рівнянин Анатолій Паламарчук.
<P>Директор «Інваспорту» Віктор Кучер розповів, що коли до нього звернулися з проханням надати приміщення під влаштування безкоштовних обідів для безпритульних, він просто не міг відмовити у такій благодійній справі, й запевнив, що після кожного обіду, який триває з 13 до 15 години, приміщення ретельно обробляють хлорним розчином.
<P>Щоправда, тепер, вочевидь, благодійникам доведеться шукати інше приміщення для обідів.
<P>— Коли вони влаштовували обід вперше, то поїсти прийшли переважно пияки, тоді як наступного разу серед безпритульних було багато дітей 12-15 років, — розповів п. Кучер. — Ми почали спілкуватися з ними, пропонували відвідувати наш заклад. Але пізніше серед людей, які приходили на обід, я помітив двох чоловіків, у яких, як мені відомо, відкрита форма туберкульозу. Тому я поставив перед членами церкви умову, щоб вони якось вирішували це питання, інакше ніяких обідів тут більше не буде. Я порадив їм звернутися до заступника міського голови Світлани Богатирчук-Кривко.
<P>Тим часом організатори безкоштовних обідів для безпритульних не збираються відмовлятись від благодійної справи і сподіваються на підтримку міської влади у наданні відповідного приміщення.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса