Новини

Обікрали бібліотеку для юнацтва.

<P>Невідомі особи вночі проникли у приміщення обласної бібліотеки для юнацтва, що на вулиці Київській, 18, міста Рівного. Переступити межу закону їх наштовхнула далеко не жага до дитячої літератури, а бажання легкої наживи.
<P>Як повідомили у центрі зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області, злочинці викрали два системних блоки та два монітори до комп’ютерів. Нічні гості залишили на місці злочину безліч доказів, які, за твердженням правоохоронців, допоможуть викрити зловмисників найближчим часом.
<P>Злочинці проникли у приміщення бібліотеки, виломивши ґрати та вибивши скло у кватирці. Потім відчинили вікно зсередини й поцупили два монітори та системні блоки. Книжками, звичайно ж, злочинці не зацікавилися. Тому директор бібліотеки Марія Вербець припускає, що крадіжку скоїли за чиєюсь “наводкою”, адже вікна розбили саме у тому приміщенні, де стоять комп’ютери.
<P>— У комп’ютерах знаходився електронний каталог книжок, які має бібліотека, — розповідає пані Вербець. — Роки їхнього випуску — 2003-2004 роки. Це досить дорогі машини. Бібліотеці вони дістались як виграш в одному з грантів.
<P>Про нічних візитерів, а також про результати їхніх гостювань працівники бібліотеки дізналися уже вранці.
<P>Начальник міського відділу міліції Юрій Гасан повідомив, що крадіїв чи підозрюваних поки не відшукали. Проте міліція працює далі. Відповідно, існують уже й певні напрацювання.
<P>— Крадії позалишали на місці чимало відбитків своїх пальців, а також сліди від взуття 41-го розміру, — повідомив пан Гасан. — Думаю, незабаром вийдемо на них.
<P>Міліціонери порушили кримінальну справу за фактом злочину, передбаченого статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
<P>Разом із тим правоохоронці помітили, що в бібліотеці немає навіть елементарного засобу захисту від непроханих гостей. Директор бібліотеки для юнацтва Марія Вербець акцентує, що все це через недостатність фінансування.
<P><STRONG>Сергій ПАНФІЛОВ</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса