Новини

Обласна рада «розщедриться» на житло сироті

<P>Обласна рада «розщедриться» на житло сироті 150 тисяч гривень планує виділити Рівненська облрада на забезпечення житлом двох мешканців області до кінця цього року. Це стало можливим завдяки додатковому фінансовому ресурсу в 6,7 мільйона гривень, який з’явився в обласному бюджеті внаслідок перевиконання, повернення коштів та отриманих залишків.
<P>50 тисяч гривень має отримати шестирічний хлопчик Олег Герасимчук з Володимиреччини, на очах якого 7 червня у Горині втопилися батьки і сестричка, а його опікунами стали дідусь та бабуся. Подаровані гроші підуть на завершення будівництва власного будинку, до якого батьки разом з хлопчиком хотіли переїхати восени.
<P>Фінансову допомогу отримає й багатодітна мати, жінка-інвалід Катерина Веніславська, яка до останнього часу із своїми дітьми мешкала в жахливих умовах в підвальній кімнаті гуртожитку, що на вул. Дорошенка, 82. Міський та апеляційний суди жінку примусово виселили, а кімнатку приватизувала її сусідка. Тож обласна рада на наступній сесії спробує допомогти пані Веніславській й надати 100 тисяч гривень на купівлю житла. Щоправда, такий щедрий подарунок за таких обставин виглядає як знущання, бо нормальну квартиру для багатодітної матері у Рівному за такі гроші купити нереально, хіба що таку саму напівпідвальну й однокімнатну, в якій більш-менш комфортне життя для сім’ї може хіба що наснитися. Тому, головне фінансове управління РОДА запропонує їй пошукати більш прийнятне житло десь за межами міста. Успіхів у цьому пані Веніславській можна хіба що побажати.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса