Коментарі

Обласна рада звільнила головного лікаря обласної клінічної лікарні

<P>Головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні Мирослава Семаніва знову звільнили. Питання про відставку пана Семаніва на минулій сесії Рівненської обласної ради несподівано після взаємних звинувачень ініціювала його колега Віра Кобилянська.
<P>Депутати з гумором поставилися до такої пропозиції… і 45 голосами підтримали звільнення Мирослава Михайловича з посади головного лікаря.
<P>
<BR>Ніхто не сподівався, що після рішення Верховного Суду України, яке призупинило виконання рішення про поновлення Семаніва на посаді головного лікаря, питання звільнення найближчим часом знову ініціюватиметься. А Мирослав Михайлович тим часом продовжував працювати головним лікарем обласної лікарні (“Рівненська газета” №617 від 3 січня 2008 року). Тривало б так і далі, якби не чергова боротьба-війна за справедливість з Вірою Кобилянською. На сесії пан Семанів ініціював депутатський запит щодо порушення законодавства подружжям Кобилянських при керівництві обласним будинком дитини, мовляв, там працюють обидві дочки Віри Григорівни, що заборонено законом. За пані Кобилянську спробували вступитися однофракційці з “НСНУ”, а вона сама з трибуни не тільки вказала на недоліки роботи Семаніва, а й несподівано ініціювала внесення в порядок денний питання про його звільнення.
<P>— Ми не повинні зараз розглядати це питання чи тим паче приймати якесь рішення, адже ще немає остаточної ухвали Верховного Суду. Таким чином ми створюємо додаткові юридичні колізії і плутанину, — зауважив екс-голова та депутат облради Роман Василишин.
<P>Ще більшою несподіванкою стало те, що депутати таки вирішили розглядати це питання, навіть без обговорення.
<P>— Руки геть від Семаніва, — сказав лідер фракції УНП Василь Червоній.
<P>З посмішками депутати голосували. Проте після голосування у декого вона стала ще ширшою, а в “УНПістів” зникла зовсім. А сам Мирослав Михайлович з червоними, як буряк, щоками вискочив на трибуну.
<P>— Та де таке бачено! Я уже пройшов 21 суд, які довели, що я законно перебуваю на посаді. Хоч деякі можновладці будь-що намагаються мене усунути з посади. Адже займаю дуже непоступливу позицію щодо перенесення моргу, відстоюю інтереси колективу обласної лікарні. Мене не вперше звільняють, проте завдяки верховенству закону і правосуддя завжди поновлювали. А звільняти просто так не можна. І взагалі — нічого ви мені не зробите!
<P>Підтримав колегу і однопартієць Степан Жданюк. Він зауважив, що таким рішенням депутати дали привід Семаніву вкотре звернутися до суду вже з позовом до обласної ради.
<P>Натомість Віра Кобилянська зауважила, що записи всіх звинувачень та образ на свою адресу використає у новому судовому процесі за позовом Семаніва, який розглядається зараз:
<P>— Мені приємно, що про мене він казав тільки погано. Значить, я не “скурвилася”. Бо, почувши від пана Семаніва похвалу, — знай, що ти зробив щось погане. До речі, він ще й досі не виплатив 500 гривень для купівлі памперсів вихованцям будинку дитини, відповідно до рішення програного раніше суду.
<P>Крапку ж в обговоренні вже ухваленого рішення поставив депутат від Партії регіонів Анатолій Юхименко:
<P>— Шановні депутати від НСНУ, невже у вашій фракції немає жодного справжнього чоловіка, який вступиться, коли ображають жінку, вашу колегу? Щоб встав і по-чоловічому “заліпив” йому. Якщо так, то, Мирославе Михайловичу, давайте зі мною будете розбиратись як справжній чоловік. Скільки ж можна тероризувати жінку?
<P>Не це пані Кобилянська зауважила, що, можливо, так він проявляє свою любов до неї. А сам пан Семанів лише іронічно посміхнувся. Втім остаточну крапку у звільненні Семаніва має поставити Верховний Суд

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса