Новини

Обласна влада контролюватиме перевізників як вони підвищують ціни на проїзд

<P>Проект розпорядження голови Рівненської ОДА «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні» вже направлений у головне управління юстиції області для реєстрації. Чинності документ набуде лише з моменту оприлюднення у ЗМІ в установленому порядку.
<P>Попередні тарифи на перевезення пасажирів і багажу таким видом транспорту затверджені ще у червні 2005-го. З того часу відбулось значне підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів, запчастин і комплектуючих, зросла мінімальна заробітна плата. Внаслідок цього непоодинокими стали випадки самовільного необґрунтованого підвищення тарифів на проїзд з боку окремих перевізників, що викликало скарги споживачів. Тож ситуація вимагала регулювання цього питання та належного реагування на ці дії з боку обласної влади, виникла загроза перебоїв у транспортному сполученні в межах області та зупинки окремих маршрутів, які через об’єктивні причини стали збитковими.
<P>Одночасно з прийняттям розпорядження створено міжвідомчу комісію, яка забезпечуватиме перевірки автоперевізників на предмет дотримання ними встановлених граничних тарифів на перевезення пасажирів, повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
<BR>Після реєстрації у головному управлінні юстиції керівництво Рівненської ОДА планує провести прес-конференції, де роз’яснить складові вартості проїзду, принцип розрахунків, контрольних функцій влади та звернення громадян з приводу можливого порушення їхніх прав перевізниками.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса