Новини

Обласна влада просить віддати шану національним героям Берестецької битви.

<P>Голова Рівненської обласної адміністрації Віктор Матчук звернувся до представників політичних партій і громадських організацій напередодні 355 річниці Берестецької битви, повідомили з прес-служби РОДА.
<P>У зверненні йдеться про те, що “Нині виповнюється 355 років з того часу, коли під Берестечком відбулася одна з найбільших і найкривавіших битв в українській історії. Вона стала визначальним етапом у процесі становлення української державності.
<P>Тисячі вірних синів України пролили свою кров за волю Батьківщини. Але це була битва не тільки за незалежність держави, тут боронилася православна християнська віра.
<P>“Козацькі Могили”, як ще називають поле Берестецької битви, уособлюють волелюбнiсть i нескоренiсть українського народу. Для українців це уславлене місце – 355-літній острів незалежності, з якого віє духом свободи.
<P>Це символ козацької звитяги, духовності, взірець самопожертви в ім’я збереження і зміцнення народної віри та сили духу.
<P><STRONG>Дорогі земляки!
<BR></STRONG>
<BR>Звертаюся до вас – представників політичних партій і громадських організацій, людей старшого віку і молодого покоління – з проханням віддати шану національним героям, вклонитися козакам і селянам, котрі поклали своє життя за майбутню Українську державу.”

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса