Новини

Об’єм промислового виробництва у Рівному за 2005 рік становить 1 млрд. 404 млн. грн.

<P> Порівняно із 2002 роком цьогорічний приріст промислового виробництва у Рівному становить 219%.
<P> Про це сьогодні повідомив міський голова Рівного Віктор Чайка на прес-конференції за підсумками 2005 року.
<P> Як повідомив Віктор Чайка, середня зарплата у Рівному становить 724 грн., а на таких підприємствах, як «Азот», РЗВА, «Поліссяхліб», «Агроресурс» вона перевищує тисячу гривень.
<P> Порівняно з минулими роками набагато краще йдуть справи з капітальним будівництвом. Близько 60 млн. грн. іноземних інвестицій вкладено в цю сферу. На жаль, у 2005 році власних коштів вкладено лише 1,5 млн. грн. Є перспектива, що у 2006 році в капітальне будівництво Рівного буде залучено понад 100 млн. грн.
<P> Завдяки малому та середньому бізнесу у 2005 році вироблено товарів та послуг на 55 млн. грн., що становить 43% міського бюджету.
<P> За словами Віктора Чайки, упродовж чотирьох років 20 млн. грн. витрачено на покращення доріг у місті, прокладено близько 440 тисяч квадратних метрів асфальтового покриття. За два роки планується приведення до належного стану інших доріг у Рівному.
<P> Нині у 78 з 80 тисяч рівненських сімей встановлено телефони, а за останні три роки підключено 18 тисяч телефонних абонентів. Є ще близько 2,5 тисяч заяв про встановлення телефонів, однак це питання планується повністю вирішити наступного року.
<P> У місті знято проблему вуличної торгівлі. Два базари у центрі міста нині відповідають нормам. Також, до кінця цього року передбачається виділення додаткових робочих місць на додаткових 12 тис. квадратних метрах площі завдяки реконструкції переходів. За словами міського голови, вже є бажаючі продовжити роботу з облаштування переходу по площі Театральній. Крім того, дві київські фірми виявили бажання провести наступного року реконструкцію вулиць 24 серпня, Замкова, 16 липня, Чорновола та Степана Бандери.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса