Новини

Оголошено конкурсний відбір учасників програми стажування молоді при РОДА

<P>Відділ у справах сім’ї та молоді Рівненської обласної державної адміністрації оголосив конкурсний відбір учасників програми стажування молоді при Рівненській облдержадміністрації „Молодіжна адміністрація” на 2008 рік.
<P>Про це повідомили з прес-служби РОДА.
<P>
<BR>Мета проекту — залучення студентської та громадсько-активної молоді до участі в діяльності органів виконавчої влади, відбір обдарованої, творчої та активної молоді для підготовки кадрового резерву державних службовців облдержадміністрації.
<BR>Проектом передбачено:
<P>
<BR>– проходження співбесіди на знання законодавства України;
<BR>– навчання на базі регіонального центру підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій;
<BR>– стажування в управліннях, відділах обласної державної адміністрації, територіальних органах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади;
<BR>– написання та захист робіт з питань діяльності органів виконавчої влади;
<BR>— зарахування до кадрового резерву в структурні підрозділи облдержадміністрації за результатами успішного виконання всіх вимог проекту.
<P>
<BR>Для участі в проекті запрошується молодь, яка має повну вищу освіту та студенти 5-х курсів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації.
<P>
<BR>Анкети учасників проекту (додаток 1) та рекомендації від молодіжної громадської організації або навчального закладу надсилати до 31 січня 2008 року у відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації за адресою: м.Рівне, майдан Просвіти, 1 (каб. № 127), тел/факс (0362) 633–987, e-mail: <A href=”mailto:sv_molod@ukr.net”>sv_molod@ukr.net</A>.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса