Новини

Олександр Бережнюк пройшов у фінал

<P>Єдиним представником Рівненщини, який пройшов у фінал міжнародного юніорського тенісного турніру “Кубок “Острозької академії-2007”, став Олександр Бережнюк, який посів друге місце.
<P>На кортах Національного університету “Острозька академія” минулих вихідних завершився міжнародний турнір за кубок навчального закладу. Нагадаємо, що його учасниками були 64 тенісисти, які представляли Росію, Білорусь, Молдову, Казахстан, Узбекистан, Польщу, Чехію та Україну. Серед них і рівненські спортсмени Юліана Уманець, Олена Шубіна, Дарина Сачук, Олександр Бережнюк.
<P>Саме останньому пощастило вийти до особистого фіналу турніру, де суперником його став… партнер у парному заліку та особистий друг Стас Готман із Южноукраїнська Миколаївської області. До речі, рівнянин був сіяний під першим номером, і йому довірили піднімати Державний прапор України на церемонії відкриття змагань.
<P>А фінальний поєдинок був просто вражаючим, стверджує директор турніру та старший викладач кафедри фізичного виховання НУ “Острозька академія” Валерій ЯЩУК:
<P>— Це був дуже цікавий та емоційний матч! Олександрові, на мій погляд, просто не вистачило чи то майстерності, чи змагального досвіду. Перший сет він програв Готману із великим рахунком, потім зібрався із силами та виграв другий, а в третьому ненабагато поступився.
<P>Другий призер турніру, другокурсник педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету Олександр БЕРЕЖНЮК зізнався, що йому трохи не пощастило:— Мені не вистачило терпіння. Я старався грати сам, не переходячи на гру Стаса, але він нав’язав свій стиль, який дуже важко було витримувати. Хоча програти своєму другові, з яким тренуюсь, — це все-таки краще, аніж незнайомому супернику. У нього більший досвід, адже виступає за збірну України.
<P>Переможець турніру Станіслав ГОТМАН зауважив:
<P>— Скоріш за все, я трохи менше помилявся, аніж Олександр. Та й везіння у мене було трохи більше.
<P>Валерій ГАРМАТЮК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса