Новини

Олександр Данильчук просить підприємців допомогти футболістам «Вересу» та баскетболістам «Пульсару».

<P>З проханням підтримати футбольний клуб «Верес» та баскетбольний клуб «Пульсар» звернувся голова Рівненької обласної ради Олександр Данильчук до підприємців Рівного. До цього його змусило скрутне фінансове становище клубів та відсутність потрібних коштів у бюджетах області та міста. Про це ЗІКу повідомили 13 липня у прес-службі облради.
<P>Функціонування футбольного клубу потребує 800 тис. грн, але у 2006 році з бюджету міста виділено лише 260 тис. грн, а з бюджету області – 100 тис. грн. Нині клуб перебуває у другій лізі українського футболу, хоча на початку 90-их років успішно представляв Рівненщину у вищій лізі.
<P>Аналогічна фінансова ситуація і в «Пульсарі», під егідою якого займаються баскетболом 1800 дітей.
<P>Під час зустрічі з вуст підприємців прозвучало кілька конструктивних пропозицій щодо поліпшення ситуації. Найоптимальнішу з них визначить створена з ініціативи підприємців координаційна група з чотирьох осіб. Олександр Данильчук запросив учасників зустрічі до співпраці та повідомив, що планує створити координаційно-консультативну раду з питань підприємництва, до якої ввійдуть представники бізнесових структур області. Саме їх пропозиції та бачення можуть і повинні стати основою розвитку підприємництва на Рівненщині.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса