Новини

Олександр Данильчук зустрівся з головами районних рад.

<P>“На місцях повинна бути спокійна, конструктивна робота і якнайменше мітингів”, – наголосив на необхідності переходу органів місцевого самоврядування в аполітичну площину голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук під час зустрічі з головами районних рад. Про це повідомили в прес-службі РОДА. Коментуючи ситуацію щодо коаліційних конфігурацій у центрі та регіонах голова обласної ради зазначив: “необхідно всім працювати разом і не робити нових Майданів”.
<P>Олександр Данильчук також наголосив на проблемі нестачі професійних кадрів та їх підготовки.
<P>Своїм баченням пріоритетних напрямів діяльності органів місцевого самоврядування поділилися перший заступник голови обласної ради Валентин Королюк та заступник голови обласної ради з питань управління комунальною власністю Леонтій Самчук. У ході зустрічі наголошено на необхідності інвентаризації об’єктів комунальної власності, раціональне та ефективне використання яких, на думку посадовців, повинно суттєво активізувати наповнення місцевих бюджетів.
<P>Зустріч відбулася в рамках тематичного семінару “Організаційно-правові, матеріальні та фінансові основи місцевого самоврядування”, організованого обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса