Новини

Олександра Машлая обрано головою рівненської обласної організації “Національний Альянс”

<P> 15 грудня 2005 року відбулися вибори голови рівненської обласної організації «Національний Альянс». Кандидатами на дану посаду були всі члени обласного проводу, крім Володимира Антонюка, який відмовився вдруге бути обраним на посаду голови організації.
<P> Про це повідомили з РОО «Національний Альянс»
<P> Після обговорення кандидатур відбулося відкрите голосування, на якому більшістю голосів керівником РОО «Національний Альянс» було обрано Олександра Машлая.
<P> Як повідомив новобраний голова: «Робота організації буде проходити в кількох напрямках. По-перше, буде продовжено розбудову районних осередків. По-друге, будуть втілені в життя ряд заходів всеукраїнського масштабу, які були заплановані ще раніше, зокрема проведення презентацій відомих українських сучасних письменників і поетів в місті Рівному, продовження акції «Память поколінь», що передбачає впорядкування могил воїнів УПА на території Рівненської області. По-третє, проведення низки заходів, спрямованих на плекання в молодого покоління почуття патріотизму, лідерства та професіоналізму.»

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса