Новини

Оренда у Рівному подорожчає

<P>Необхідно якнайшвидше переглянути орендні ставки для комунального майна. Це допоможе оптимізувати надходження до бюджету, вважають члени Рівненського міського виконавчого комітету.
<P>За словами члена міськвиконкому Людмили Туровської, нові орендні ставки для комунального майна необхідно переглянути найближчим часом.
<P>— У місті діють різні орендні ставки на комунальне та державне майно, — зазначила Людмила Туровська. — За Законом України “Про Державний бюджет на 2007 рік”, орендні ставки для державного майна піднялися в 2–10 разів. А для комунального — вони залишилися без змін. Тобто однакові будівлі, які знаходяться поруч, належать до державної та комунальної власності, оцінюються за однією і тією ж вартістю. А на наступному етапі держава бере за новими, підвищеними орендними ставками, а місцева влада — за старими. Наразі майже тисяча орендарів мають заборгованість перед міським бюджетом. Більш ніж з двадцятьма — через це розірвали угоди.
<P>Члени виконкому підтримали свою колегу та доручили управлінню комунальною власністю міста розробити нові орендні ставки. За словами начальника управління комунальною власністю Наталії Поліщук, відповідний проект буде поданий на наступне засідання виконкому.
<P>Довідка
<P>Від оренди об’єктів комунального майна до міського бюджету Рівного надійшло 1,507 мільйона гривень. Наразі на балансі управління комунальною власністю перебуває 175 приміщень загальною площею 55897,1 метра квадратних. На них укладені 172 угоди оренди з юридичними та фізичними особами.
<P>Наталія НИРКОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса