Новини

Органічному землеробству навчали у “Водному”

<P>Органічному землеробству навчали у “Водному” Дональд Перро — представник Міністерства сільського господарства , продовольства і розвитку провінції Саскачеван (Канада) , провів семінар для студентів та викладачів Національного університету водного господарства та природокористування.
<P>Тема семінару — система органічного землеробства та її запровадження.
<P>Пан Дональд наголосив, що органічне землеробство базується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів з повною відмовою від хімічних та синтетичних засобів захисту рослин, мінеральних добрив та стимуляторів росту синтетичного походження, генетично-модифікованих організмів. При цьому значно підвищується якість сільгосппродукції, хоча врожайність і знижується приблизно на 20 відсотків. Врожай є екологічно чистим, що не містить пестицидів, гербіцидів, нітратів тощо, що дуже важливо для споживачів, які хочуть вести здоровий спосіб харчування.
<P>Так, в Канаді вже діє Національна програма органічного землеробства, а з 2008 році планується прийняття федерального закону щодо запровадження органічного землеробства.
<P>Студенти «водного» активно брали участь у семінарі, задавали запитання, дискутували. А ще, пан Дональд Перро взявся власними зусиллями налагодити зв’язок між аграрним університетом провінції Саскачеван та Національним університетом водного господарства та природокористування .
<P>
<BR>Про це повідомила Наталія ПАРХОМЧУК.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса