Новини

“Ощадбанк” і “УкрСиббанк” приєдналися до об’єднаної мережі банкоматів “Укрсоцбанку”

<P>Банки продовжують об’єднувати мережі банкоматів. До об`єднаної банкоматної мережі «Укрсоцбанку» і банків-партнерів приєдналися ВАТ «Ощадбанк» і АКІБ «УкрСиббанк».
<P>Таким чином, загальна банкоматна мережа «Укрсоцбанку» і банків-партнерів перевищує 5,4 тисячі банкоматів і стала найбільшою в Україні.
<BR>«Це означає, що клієнти АКБ «Укрсоцбанк» отримали можливість знімати наявні кошти за тарифами «Укрсоцбанку», а клієнти інших банків — за їхніми тарифами у будь-якому куточку Рівного через безліч банкоматів, — розповів начальник відділу організації продажу продуктів фізичним особам АКБ «Укрсоцбанк» Борис Красов.
<P>— Банки об’єднують мережі, щоб підвищити якість свого обслуговування. Розбудова власної мережі потребує часу та коштів, які при об’єднанні банкоматів вивільняються, і їх можна направити на розвиток інших банківських напрямків».
<P>Усі банкомати нової мережі обслуговують картки міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard. У банкоматах можна перевірити баланс на картці, отримати міні-виписку, переказати кошти з картки на картку, переказати кошти на «Ощадний» рахунок, змінити ПІН-код тощо.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса