Статті

Особливі діти.

<P>З минулого понеділка офіційно почав діяти Рівенський територіальний центр медико-соціального обслуговування та реабілітації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату для дітей.
<P>Раніше з дітьми з фізичними та розумовими вадами займалися в подібному центрі, що на вул.Чорновола. Але кількість таких дітей невпинно збільшувалась, тому постало питання про більше приміщення. Тепер центр знаходиться на вул. С.Крушельницької, 44.
<P>На сьогодні в Центрі на обліку перебуває 317 дітей віком від 1 до 18 років, з них 237 з органічним ураженням нервової системи (переважно ДЦП), інші — з порушенням опорно-рухового апарату. Кожній дитині надається матеріальна допомога у вигляді харчових продуктів та засобів гігієни. Особлива увага приділяється дітям-сиротам, яких на обліку є двоє.
<P>Як зауважила директор Рівенського територіального центру медико-соціального обслуговування та реабілітації дітей-інвалідів Наталія Гаврилюк, найбільшою проблемою для дітей з фізичними та розумовими вадами є життя в інтернаті. Тому п. Гаврилюк закликала батьків таких дітей не відчужувати їх від сім’ї, а робити все можливе, щоб ці діти відчували себе повноцінними. Міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді вже декілька років поспіль організовує фестивалі, під час яких діти-інваліди та діти-сироти можуть продемонструвати свої таланти.
<P>Цього року фестиваль «Повір у себе і у тебе повірять інші» відбувся майже одночасно з благодійною виставкою-продажем робіт дітей з особливими потребами в рамках акції «Відкрий серце Христу». Гроші від продажу робіт використають на придбання подарунків для дітей, котрі перебувають у Бориславському інтернаті. Як підкреслила директор навчально-реабілітаційного центру »Особлива дитина», організація подібних заходів сприятиме тому, щоб діти зрозуміли, що вони є важливими для когось у цьому житті. За підтримки Святософіївської церкви 7-8 червня Центр медико-соціального обслуговування та реабілітації дітей-інвалідів планує також провести екскурсію для цих дітей в Борислав, де вони зможуть відвідати історичні місця, монастирі, а також подивитися на краєвиди Карпат.
<P><STRONG>Катерина ПЕТРОВСЬКА. </STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса