Новини

Пам’ятник врятували, а про людей забули.

<P><DIV>Мало хто з людей радіє затяжному дощу. Скоріше — навпаки. Особливо ж неприємно переживають таку негоду мешканці будинку 21 на вулиці Відінській обласного центру. Сильний дощ у них асоціюється з потопом. Завжди після нього у дворі та у чотирьох з восьми під’їздів стоїть по коліна вода. Звичним ритуалом вже стало для мешканців будинку спускатись униз та вичерпувати з під’їздів воду. Інакше дістатись до своїх помешкань без гумових чобіт проблематично. Така доля спіткала власників квартир у будинку і кілька днів тому, коли впродовж трьох діб періодично йшов дощ.
<P>Епопея підтоплення почалася більше двадцяти років тому. За словами мешканки 21-го будинку на Відінській пані Алли, під’їзди та вулицю стало заливати водою після того, як побудували поблизу школу №11 та дев’ятиповерхівку. На її думку, під час будівництва робітники щось наплутали зі зливовою каналізацією, через неї перестала проходити вода. Вперше підтоплення двору на Відінській викликало у місті надзвичайний випадок. Від опадів вода у тому дворі восени 1985 року піднялася більше метра. Алла пригадує, як поверталась того злощасного дня з роботи і від побаченого аж зойкнула: увесь двір був затоплений дощовою водою, вперемішку з брудом та листям. Двері у під’їзд наполовину втопились у воду, а від легкових автомобілів виднівся лише дах.
<P>— Пригадую, як я пішла у ту каламучу, дощ іще лляв, і над собою я тримала парасолю, — розповідає мешканка 21-го будинку пані Алла. — Тільки-но зробила кілька кроків, як опинилася по плечі у воді. Парасолю і далі продовжувала тримати над собою. Пам’ятаю, люди стояли здалеку та кепкували з цього приводу, мовляв, парасоля у цьому випадку від дощу вже не врятує…
<P>Пожежники чи не до ранку відкачували звідти воду. Проте ситуацію це поправило лише до наступного сильного дощу.
<P>Нарешті торік комунальні служби збудували там зливову каналізацію. Проте до кінця позбутись проблеми “ливньовка” не допомогла. Чомусь, за словами мешканців, вона неохоче пропускає через себе воду, і опади продовжують збиратись у дворі, затікаючи при цьому у під’їзди. Щоправда, від цієї каналізації існує одна користь — тепер навколо пам’ятника вода вже не збирається. Саме тому пані Алла і переконана, що цю каналізацію спорудили саме для цієї функції.
<P><STRONG>Коментар начальника міського управління житлово-комунального господарства Юрія Собчука:
<BR></STRONG>
<BR>— Оце саме збираємось почати у тому дворі благоустрій. Через кілька днів завеземо туди асфальт і все необхідне. Також проведемо там і додаткову зливову каналізацію. На все про все необхідно витратити до 70 тисяч гривень. Але такі кошти ми обов’язково знайдемо. </DIV><DIV></DIV><DIV><STRONG>Сергій ПАНФІЛОВ </STRONG></DIV>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса