Новини

Павло Сулковський обурений реакцією Василя Червонія на постанову Верховної Ради від 22 грудня

<P> Народний депутат Павло Сулковський вважає обурливою реакцію голови Рівненської ОДА Василя Червонія на постанову Верховної Ради від 22 грудня з рекомендацією звільнити його з посади.
<P> Такий коментар учорашніх заяв голови РОДА дав під час сьогоднішньої прес-конференції в Рівному Павло Сулковський.
<P> На його думку, з боку Василя Червонія дуже не розважливо “відмахуватися від рішення Верховної Ради як від набридливої мухи і говорити, що воно нічого не означає. Йому варто було б дочекатися рішення Президента”.
<P> Павло Сулковський повідомив, що завтра він передасть подання в якому міститься інформація про порушення, допущені Василем Червонієм у сфері свободи совісті, Президентові та до Генпрокуратури. Так само як і постанову ВРУ, підписану Володимиром Литвином.
<P> “Я чекатиму реакції Президента до 10 січня. Після цього я через ЗМІ звинувачуватиму Президента в тому, що він покриває Червонія. Все зроблю, щоб дати по рукам цьому чиновнику”, – наголосив Павло Сулковський.
<P> Він розповів, що парламентська тимчасова комісія, яку він очолює, за 15 днів роботи отримала скарги на порушення у сфері свободи совісті майже з половини областей України. Однак лише в Рівненській та Тернопільській областях були зафіксовані порушення у цій сфері, допущені виконавчою владою. При тому, що на Тернопільщині це було лише одне розпорядження голови ОДА та кілька розпоряджень голови районної адміністрації, – наголосив Павло Сулковський. Голова ж Рівненської ОДА видав близько 30 розпоряджень, які порушують закони.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса