Новини

Пенсії за шкідливу роботу підвищать

<P>Такі висновки можна зробити з листа Міністерства праці та соціальної політики, який отримала Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України” у відповідь на звернення від імені пенсіонерів.
<P>Як розповіли в інформаційному відділі РОГО КВУ, в серпні до організації звернулася за допомогою ініціативна група пенсіонерів із невдоволенням розмірами пенсійних виплат за роботу в особливо шкідливих умовах праці, що визначені в Списку №1. Люди працювали в умовах праці, пов’язаних із ртуттю, хімікатами, іншими шкідливими для здоров’я речовинами на таких підприємствах області як ВАТ “Рівненський завод “Газотрон” та ВАТ “Рівнеазот”. При цьому розмір їхньої пенсії був майже таким самим, як і в тих, хто працював у звичайних умовах або ж взагалі не працював.
<P>На захист інтересів пенсіонерів-пільговиків стали депутати облради, які направили офіційні звернення у вищі органи влади. Потім юристи КВУ допомогли пенсіонерам зробити те саме. Сама організація теж направила відповідні листи.
<P>Поки що результат цих зусиль лише один — КВУ отримав відповідь з Міністерства праці та соціальної політики, в якій зазначено, що “пропозиції, викладені в листі, заслуговують на увагу і будуть розглянуті при подальшому удосконаленні Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
<P>Отже, найвищий орган виконавчої влади, який опікується пенсіонерами, хоча б визнав існуючу проблему. Залишається дочекатись, коли чиновники перейдуть від слів до діла.
<P><STRONG>Ігор ПИСАРЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса