Новини

Переконвертацію телеканалів проведуть оператори кабельного телебачення

<P>Оператори кабельного телебачення повинні пройти переліцензування. Разом з ліцензією вони отримають і список нового порядку телеканалів. Про це повідомив регіональний представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Дмитро Тарасюк.
<P>«Переконвертація пройде з попередженням, це швидкий процес, — каже регіональний представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Дмитро Тарасюк. — Згідно з рішенням Нацради, кожен оператор кабельного телебачення має пройти переліцензування. У додатку до ліцензії буде перелік телеканалів у визначеному порядку.
<P>Ця універсальна послуга передбачає 14 телеканалів. 13 із них передає Антопольська вежа, плюс канал «Рада». Визначать, який канал буде першим, який за ним і так далі. Наступну послідовність каналів визначатиме оператор. Заявку на переліцензування вже подало ЗАТ «Рівненське кабельне телебачення», щодо ТОВ ТРК «Рівне ТВМ» — не впевнений. Переконвертація пройде раз і назавжди і нічого страшного у цьому немає. Коли саме це відбудеться поки що невідомо».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса