Статті

Перемогу в “Караоке” дівчині передбачила знайома.

<P>Поспівати, погратися з казковими героями, сфотографуватися на пам’ять з друзями та рідними мали можливість усі бажаючі, хто завітав в суботу, 3 червня, в Рівненський зоопарк.
<P>Телерадіокомпанія “Рівне 1” провела чергове караоке, присвячене Дню захисту дітей за підтримки ексклюзивного партнера “Олександрійські джерела”, а також ТМ “Щедрик”, ТОВ “Агросвіт”, ТМ “Здорово”, ТМ “Рум’янець”, ТМ “Світ Айс”, магазину “Восьминіжка”, а також ресторану “Два гуся” й мобільного оператора “Білайн”.
<P>До речі, телерадіокомпанію “Рівне 1” та мобільного оператора “Білайн” об’єднала не лише спільна робота, а й корпоративні кольори: жовтий та чорний. Під час “Караоке” діти та дорослі із задоволенням танцювали та співали під веселу музику. У результаті — четверо дітлахів стали учасниками гри — Павлик, Люда, Катя та Євген. Кожен із них охоче розповів про себе. Людмила навчається у ЗОШ №23, а Катерина — в школі-ліцеї №2.
<P>Доки тривав вибір пісень, дівчата й хлопці спілкувалися і танцювали разом з казковими героями: Вовком, Червоною Шапочкою та Бабусями, які представляли продукцію ТМ “Рум’янець”, а велике Гусеня від ресторану “Два гуся” підтанцьовувало разом з ними і тим самим веселило публіку.
<P>Євген на розсуд глядачів представив пісеньку “Крокодил Гена”, а Павлик подарував своїм друзям композицію із мультфільму “Бременські музиканти”. Катруся заспівала пісню гурту “Блестящие” — “А я всё летала”, а Людочка потішила присутніх народним хітом Софії Ротару “Одна калина”.
<P>За результатами гучних оплесків у наступний тур увійшли Павло та Людмила. Тим часом ведучий розповів, що учасники караоке матимуть змогу покататися на конях довкола зоопарку.
<P>Збирали в капелюсі не гроші, а відривні купони від квитків. Отож, Павлик отримав 47 голосів, а Люда — 52.
<P>— Я на перемогу навіть і не сподівалася, — зізнається дівчинка. — Коли їхала на караоке, зустріла знайому і вона мені побажала зайняти перше місце. Люда дуже зраділа, тим паче, що винагородою стало безліч подарунків від спонсорів. Втішні та заохочувальні призи отримали й інші учасники гри. Окрім того, діти могли покататися на конях та прогулятись зоопарком, а учасники отримали запрошення для двох на солодкий стіл у ресторан “Два гуся”.
<P><STRONG>Оксана МИРОНЧУК </STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса