Статті

Перерахунок пенсій зробили усім… Але не всі будуть задоволені надбавками

<P>З початку цього року усім без винятку пенсіонерам зробили перерахунок пенсій. В області для їх виплати додатково потрібно 276 мільйонів гривень.
<P>Отож всі вони тепер мають отримати більшу пенсію. Виплата перерахованих пенсій вже почалася. Однак працівники Пенсійного фонду завбачливо попереджають, що підвищенням пенсій будуть задоволені не усі.
<P>— Перерахунок пенсій ми зробили майже 300 тисячам пенсіонерів Рівненщини, — повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду в Рівненській області Володимир Мазурок. — Та незважаючи на те, що цьогорічний державний бюджет передбачає підвищення прожиткового мінімуму громадян, а відтак підвищення пенсій, проведеним перерахунком будуть задоволені не всі. Я не виключаю того, що вже найближчим часом люди почнуть нарікати — мовляв, обіцяли підвищені пенсії, а замість того вони отримали невеликі надбавки від 10 до 30 гривень.
<P>Перерахунок, каже пан Мазурок, проводився на основі багатьох факторів. Зокрема, кількості відпрацьованих років, заслуг, пільг тощо. Але найголовніше, перерахунок проводився таким чином, щоб не було «зрівнялівки» між пенсіонерами, як це було донедавна. Тепер скільки напрацював — стільки заробив.
<P>Ще одна обнадійлива новина для пенсіонерів — впродовж цього року чотири рази буде змінюватися рівень прожиткового мінімуму, відповідно і пенсії будуть зростати.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса