Новини

Перевірка комп’ютерних клубів Рівного: власники ігнорують санітарні норми

<P>Більшість власників комп’ютерних клубів Рівного не стежать за дотриманням санітарних норм у своїх закладах. Про це свідчать результати нещодавньої перевірки комп`ютерних клубів обласного центру.
<P>«Перевірку провели згідно з розпорядженням міського голови та тривала місяць, — повідомила на розширеній нараді координаційної ради з питань профілактики злочинності серед неповнолітніх та забезпечення соціально-правового захисту дітей її голова, заступник міського голови Світлана Богатирчук-Кривко — Робоча група, до якої входили правоохоронці, медики, освітяни, представники служба у справах дітей, перевірила більше 70% комп`ютерних клубів міста».
<P>За словами заступника начальника міського управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення Валентини Кухарець, основні зафіксовані порушення — перевищення норм тривалості безперервної роботи за комп’ютером, відсутність необхідних дозволів, недостатня освітленість приміщень, відсутність вивісок.
<P>«Також адміністратори клубів не проходять необхідний щорічний медичний огляд, — доповнює лікар-гігієніст міської СЕС Ірина Ковальчук. — І не знають гігієнічних норм, які повинні бути дотримані у ігрових залах. Для них щороку варто проводити спеціальне навчання. А ще в багатьох закладах діти грали, прогулюючи навчання. А в одному — навіть розпивали слабоалкогольні напої».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса