Новини

Перевізники підвищили вартість проїзду до Здолбунова

З 26 травня доїхати з Рівного до райцентру коштує 9 гривень. Вперше запровадити таку вартість квитка власники маршруту намагалися торік, коли ціна на пальне перевищувала 25 гривень, пише РадіоТрек.

1616161616161616-1616161616161616-550x413

Фото ресурсу “Здолбунів City” за 2015 рік

З часом, коли ціна на дизпаливо знизилась, перевізники зменшили вартість проїзду на одну гривню.  І от знову повернулася до 9 гривень. Перевізники аргументують це знову ж-таки підвищенням цін на пальне. Крім того, через закриття переїзду у Квасилові відстань до Здолбунова збільшилася на 9 км, тож водії використовують вдвічі більше пального. Перевірити обґрунтованість тарифу влада не може, адже згідно із змінами Кабміну, облдержадміністрації вже не мають повноважень впливати на формування тарифів перевізниками, говорить начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Федір Мисюра:

– Від 25 березня постановою Кабінету міністрів було внесено деякі зміни, і таким чином, вартість проїзду пасажирів автобусами на приміських маршрутах встановлюється перевізниками самостійно на підставі економічно обґрунтованого тарифу по зонам. Виключено пункт, де адміністрація погоджувала б такі тарифи. Встановлено вільне тарифоутворення і адміністрація не має можливості впливати на перевізників щодо цих тарифів.

Тим часом, такі повноваження зберігає за собою антимонопольний комітет. Разом з тим, за словами Федіра Мисюри, більше повідомлень про підняття вартості проїзду на інших маршрутів не надходило, принаймні, поки.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса