Новини

Перевізники Рівненщини очікують відповіді чиновників

<P>Рівненські перевізники очікують відповіді чиновників на свої вимоги проти нового наказу Міністерства внутрішніх справ та Міністерства транспорту і зв’язку. По це повідомив голова Рівненської громадської організації «Спілка водіїв» Сергій Овчинніков.
<P>Нагадаємо, що минулого тижня перевізники провели акцію протесту проти нового наказу Міністерства внутрішніх справ та Міністерства транспорту і зв’язку. Згідно з цим документом, з 1 серпня перевізники зобов’язані погоджувати всі нерегулярні перевезення з ДАІ та Головавтотрансінспекцією.
<P>Учора Сергій Овчинніков повідомив, що свої вимоги вони надіслали у Генпрокуратуру, міністерства, які видали наказ рекомендованими повідомленнями. Їх вони отримали 24 липня.
<P>«Згідно із законом, вони мають нам дати відповідь у десятиденний термін, — пояснив Сергій Овчинніков. — Отже чекаємо, що днями отримаємо відповідь. Ми використовуємо всі правові засоби впливу. На всеукраїнському рівні, в областях вирішено, що коли на нас складатимуть протоколи, будемо йти з ними до суду».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса