Новини

Перший місцевий телеканал “Рівне 1” продовжить оновлюватися

<P>Сьогодні, 16 листопада, працівники радіо, телебачення та зв’язку відзначають професійне свято. Воно співпадає з річницею створення першого місцевого телеканалу «Рівне 1», який 12 років тому почав своє мовлення.
<P>До професійного свята колектив телеканалу підходить з новими здобутками. Як розповів директор телеканалу «Рівне 1» Віктор Данилов, у жовтні перший місцевий розпочав новий телевізійний сезон. За його словами, телеканал забезпечив восьмиразовий вихід новин за добу.
<P>«Новини тепер розпочинаються за 15 хвилин до сьомої, восьмої, дев’ятої та десятої години вечора й не співпадають з інформаційними випусками на загальнонаціональних каналах, — зазначив пан Данилов. — Далі плануємо реконструкцію багатьох програм. Телеглядачі вже змогли помітити, як поетапно змінюються заставки деяких із них. Зокрема, «одяг» змінили «Новини Рівного» та «На часі». Зараз оновлюємо увесь комп’ютерний парк телеканалу».
<P>Як наголосив Віктор Данилов, за останні два-три роки «Рівне 1» вдалося зламати стереотип рівненських підприємців, що рекламуватися на місцевому телеканалі дорого та неефективно. Він підкреслює, що сьогодні все більше клієнтів поглиблюють з «Рівне 1» співпрацю, яка є запорукою економічної незалежності телеканалу та його процвітання.
<BR>Крім цих досягнень, визнання здобули й окремі працівники першого місцевого.
<P>Директор «Рівне 1» повідомив, що Фестиваль туристичного фільму «Дримба» відзначив оператора Віталія Гудилка за майстерність у програмі «Провінційні історії». До професійного свята нагороду від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення отримає Юлія Василенко, а Ольга Стельмах і Михайло Кликов — від органів місцевої влади.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса