Статті

Петро Симоненко проти негрів на українському телебаченні та за “Рівнеазот”

<P>Перебуваючи 5 лютого в Рівному, лідер КПУ Петро Симоненко виступив у прямому ефірі однієї з місцевих телекомпаній. Він відповів на запитання телеглядачів, які стосувалися кількох важливих аспектів для населення регіону. На думку Петра Симоненка, актуальною для Рівненщини є проблема міжконфесійних конфліктів, до розпалювання яких, як він каже, причетний місцевий губернатор. Петро Симоненко виступає за підтримку традиційної Церкви в Україні. У відповідь, як він каже, віруючі люди підтримують комун
<P>Хибною, на думку головного комуніста України, є тенденція, що рельєфно проявилася в останній час, коли за американські долари викуповуються приміщення палаців культури та інших закладів і в них проводяться служби тими церквами, які ніякого стосунку до Української Церкви не мають. Ще гірше ставиться Петро Симоненко до того, коли закордонним проповідникам в Україні надаються можливості доступу до електронних засобів масової інформації, коли таких не мають місцеві священики. “Я виступаю проти того, щоб американські негри з екранів українського телебачення навчали нас якому Богу молитися”, – зазначив Петро Симоненко.
<P>Симоненко такожрозкритикував політику минулого та діючого урядів України в галузі сільського господарства. Як він зазначив, з вини урядів Тимошенко та Єханурова була провалена осіння посівна кампанія, що, на його думку, може призвести в подальшому до чималих проблем із забезпеченням населення хлібом. Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
<P>Нагадав Петро Симоненко, що на Рівненщині є велике підприємство з виробництва сільськогосподарської техніки. Між тим, за його словами, вже нині 85% тракторів, комбайнів та навісної техніки в Україні слід міняти. Нову техніку, як він каже, селяни не можуть купити з огляду на її високу вартість. За його даними, через два роки, за таких умов врожай взагалі нічим буде збирати. Те саме з забезпеченням міндобривами. “У вас «Рівнеазот» під боком, а вносять мінеральних добрив у 15 разів менше, ніж раніше”, – зауважив Петро Симоненко. Причина, на його думку – висока вартість добрив.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса