Коментарі

Піддубний поцілував Баганця

<P>Професійне свято працівники прокуратури відзначають першого грудня. Урочистості з цієї нагоди відбулися у переддень у Рівненському обласному музично-драматичному театрі. Відтак, до свята роздавали звання, грамоти, нагрудні знаки, цінні подарунки, премії, а ще — чотири квартири.

<P>Обласний прокурор Рівненщини Олексій Баганець, вітаючи колег зі святом, розповів, що Рівненська обласна прокуратура створена у 1939 році. На посаді обласного прокурора з того часу працювали тринадцять прокурорів, нинішній — чотирнадцятий.

<P>Цьогоріч працівники прокуратури професійне свято відзначали вшістнадцяте. Так із цієї нагоди найкращих працівників прокуратури — слідчих, начальників відділів, прокурорів, їх заступників — відзначили грамотами, подарунками, новими звання, нагрудним знаком, преміями. А найціннішими подарунками до професійного свята виявилися чотири квартири: одна трикімнатна, дві двокімнатні та одна однокімнатна.

<P>Приймали вітання з 16-ю річницею і від міської та обласної влади, міліції, управління юстиції, судів. Начальник УМВСУ в Рівненській області Сергій Піддубний потиснувши руку після вітальної промови навіть поцілував головного прокурора області.

<P>Міська влада ще зранку привітала працівників прокуратури новими комп’ютерами.

<P>— Ми сьогодні зробили сюрприз: привезли у прокуратуру кілька ящиків, — зізнався зі сцени секретар міської ради Юрій Торгун. — А зараз хочу вручити ключі від тих ящиків. Насправді, там нові комп’ютери, — додав, посміхаючись. — За останній час ми налагодили співпрацю з міською прокуратурою, тож сподіваюся, що подаровані комп’ютери полегшать та покращать роботу.

<P>Житло отримали чотири прокурорські сім’ї

<P>Двокімнатну квартиру на вулиці О.Дундича прокурором області розподілено сім’ї старшого слідчого, слідчого відділу прокуратури області Віктору Рудюку. Однокімнатна квартира на вулиці Павлюченка дісталася для прокурорської сім’ї Михайла та Вероніки Мікул. Двокімнатна квартира на проспекті Миру розподілена сім’ї Тетяни та Володимира Тимченків. Трикімнатну квартиру на вулиці Буковинській отримала сім’я Володимира Пителя.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса