Статті

Підкинула доньку в лікарню

<P>Невідома жінка підкинула немовля у Рівненську обласну дитячу лікарню. Новонароджену Вікторію матір залишила на підлозі в адмінкорпусі лікарні. Через місяць дівчинку передадуть у будинок дитини. А поки що міліція шукає її матір-зозулю.
<P>Немовля працівники та пацієнти Рівненської обласної дитячої лікарні знайшли в обід 25 листопада в адміністративному корпусі біля відділення патології новонароджених недоношених дітей. Дівчинка лежала на підлозі в целофановому пакеті. Поруч мати залишила ще пакет з речами для немовляти.
<P>— Ми спочатку не повірили в те, що дитину підкинули. Тому персонал заходився шукати її матір, а раптом вона десь тут, поруч. Просто відійшла кудись… — розповів головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко. — Пошуки виявились марними. Від матері вже й слід простиг, залишила вона тільки в одному з пакетів записку з ім’ям та прізвищем донечки. Як виявилось, Вікторія, а саме так назвали дівчинку, цілком здорова доглянута дитина, яка народилась приблизно три дні тому. Важить дівчинка три з половиною кілограми.
<P>Якщо ж мама Віки найближчим часом не знайдеться, то дівчинка ще місяць перебуватиме в лікарні. Потім, за словами пана Бойка, її через відповідні опікунські та правоохоронні органи передадуть до будинку дитини.
<P>— Персонал лікарні віддає немовляті максимум уваги і турботи. Проте замінити рідну матір, звісно, не зможе, — зазначив Віталій Бойко. — Наразі не зрозуміло, що ж змусило матір так вчинити. Вірю в те, що вона любила немовля. Адже Віка була одягнута в чистий випрасуваний одяг, а в пакеті поруч зі змінним одягом лежало навіть десять памперсів. Дивують дії матерів сьогодні, які, незважаючи на суттєві соціальні допомоги, все ж таки йдуть на такі кроки.
<P>А тим часом рівненські міліціонери продовжують шукати матір Вікторії.
<P>— Ми проводимо всі оперативні розшукові заходи. Відпрацьовуємо всі пологові будинки та відділення на Рівненщині та у сусідніх областях, перевіряємо всі гуртожитки, де могла б проживати молода матір, — розповів начальник Рівненського міського відділу міліції УМВС України в Рівненській області Віталій Чубаєвський. — Поки що знайти жінку на вдалося.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса