Новини

«Підлатають» Дубно під ювілей?

<P>Щоб історичне місто Дубно не відлякувало своєю непривабливістю туристів, потрібно хоча б 21,5 мільйона гривень. Обласні депутати хочуть, щоб ці кошти виділили з держбюджету. А оскільки кошти на впорядкування міста просто так не дають, вирішили їх «підігнати» під ювілей — 500-річчя отримання містом Магдебурзького права.
<P>Славну дату дубенчани відзначатимуть наступного року. Втім, для її святкування вони планують не просто відреставрувати історичну частину міста, на що потрібно майже 7 мільйонів гривень. У планах — ремонт фасадів будівель у центрі міста та його благоустрій, капітальний ремонт школи, міської лікарні, бібліотеки, каналізаційних колекторів, доріг, розчищення русла річки Ікви, реконструкція мереж тепло— та водопостачання, мосту через річку, стадіону тощо.
<P>Лише спорудження пам’ятника борцям за волю та незалежність України, рестраврацію ратуші, облаштування вуличного освітлення на себе бере міська влада Дубна, а також фінансування інших заходів, які потребують значно менших капіталовкладень: видати книгу про Дубно, виготовити сувеніри, провести культурно-масові заходи. Чи вдасться втілити все задумане у життя — буде видно пізніше.
<P>Поки що це питання збираються виносити на сесію обласної ради. Якщо обласні обранці підтримають звернення до депутатів Верховної Ради, а ті, у свою чергу, до нього прислухаються і виділять гроші, Дубно, впевнений обласний депутат Петро Смолін, перетвориться на центр туризму міжнародного рівня.
<P><STRONG>Мирослава ШЕРШЕНЬ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса