Новини

Підприємства отримали землю під базами відпочинку

<P>Останнім часом на сесіях частіше розглядаються питання про виділення землі підприємствам. Так дві земельні ділянки в оренду на п’ять років надали депутати Рівнеради ВАТ “Рівнефармація” і ВАТ “Рівненська фабрика нетканих матеріалів”. Ділянки площею 0,1243 та 0,2 га відповідно підприємства отримали в Рівненському районі для обслуговування баз відпочинку.
<P>Голова правління ВАТ “Рівнефармація” Володимир СИНЯК пояснив, що базою відпочинку в Решуцьку підприємство користується 25 років. За його словами, там відпочивають працівники товариства.
<P>— У регіональному відділенні Фонду держмайна викупили приміщення, — говорить пан Синяк, — а тепер вирішуємо земельне питання.
<P>База відпочинку ВАТ “Рівненська фабрика нетканих матеріалів” функціонує приблизно 40 років. Директор підприємства Володимир КОБЕРСЬКИЙ зазначив, що вона має один великий та чотири маленьких будиночки, в яких відпочивають працівники фабрики.
<P>Тим часом Рівненська обласна рада погодилася виділити в оренду на 49 років понад 13 га землі ВАТ “Концерн Галнафтогаз” на території Олександрійської сільської ради. Ділянка в Рівненському районі надана для обслуговування майнового комплексу нафтобази. Цією землею, як зазначив директор Рівненської філії ВАТ “Концерн Галнафтогаз” Андрій ЗВОЛІНСЬКИЙ, підприємство користується давно.
<P>— Відповідно до нового Земельного кодексу, з нового року земельна ділянка має перебувати в оренді, або у власності підприємства, — підкреслив пан Зволінський. — Тому до кінця року плануємо укласти договір про оренду землі під нафтобазою.
<P>Коментар фахівця
<P>Роман ГРЕСЬКО,
<P>начальник міського управління земельних ресурсів:
<P>— Особа, що володіє об’єктом нерухомості, має право розраховувати на ділянку землі, на якій він стоїть. Тобто рано чи пізно вона може звернутися й оформити за собою право на цю землю.
<P>У випадку з ВАТ “Рівнефармація” і ВАТ “Рівненська фабрика нетканих матеріалів” йдеться про переоформлення землі в зв’язку зі зміною власника нерухомості.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса