Новини

Підприємства Рівненщини зменшать споживання природного газу на 20%

<P><FONT color=#000000>Голова Рівненської ОДА Василь Червоній доручив керівникам найбільших підприємств Рівненської області зменшити споживання природного газу, а керівникам бюджетних установ забезпечити мінімальний рівень споживання природного газу, що необхідний для підтримання функціонування систем теплопостачання.</FONT>
<P> Про це “Регіон-медіа” повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.
<P> Зокрема, дано доручення ВАТ “Рівнеазот” зменшити добову норму споживання із 1млн. 500 тис. до 900 тис. кубометрів. А заклади освіти, за попередніми підрахунками, можуть зменшити споживання газу на 114 тис. кубометрів в місяць.
<P> Якщо на 31 грудня 2005 року середньодобове споживання природного газу у Рівненській області становило 5 млн. 548 тис. кубометрів, у тому числі промисловими підприємствами 2 млн. 475 тис., то станом на 1 січня 2006 року добові ліміти для нашої області доведено в розмірі 4 млн.424 тис. кубометрів, відповідно промисловим підприємствам – 1 млн.748 тис. кубометрів.
<P> Також Василь Червоній звернувся до мешканців області з проханням утеплити вікна і двері у своїх домівках, не допускайте витоку тепла на робочому місці, не користуватися газовими приладами без особливої потреби. Це дозволить зекономити області значну кількість природного газу.
<P> У зв’язку з газовою проблемою, в області створено штаб координації роботи із забезпечення природним газом споживачів регіону. До штабу увійшли керівники теплопостачальних підприємств, управлінь освіти, культури та охорони здоров’я. 3 січня створено також і міський штаб, який розроблятиме заходи на період обмеження лімітів газу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса