Новини

Підтримати Ющенка закликають члени УНП

<P>Позачергова сесія Рівненської обласної ради таки відбудеться. Проаналізувати суспільно- політичну ситуацію в Україні депутати зберуться завтра, 6 квітня о 14 годині. Першими заявку на проведення зібрання обласних обранців подали члени Української народної партії. Про це вони заявили на прес-конференції, яку скликали на передодні обласної сесії.
<P>Офіційно та відкрито підтримати указ Віктора Ющенка про розпуск парламенту закликають депутатів Рівненської облради члени УНП. За їх словами, народні обранці області повинні заявити, що їх колеги депутати Верховної Ради, мають скласти свої повноваження. Прийняти таке рішення члени УНП пропонують на позачерговій сесії облради, втім бідкаються, організовувати зустріч депутатів області ніхто не хоче. За словами керівника фракції УНП в облраді Мирослава Семаніва, рівненські депутати просто бояться оголосити на всю Україну свою позицію.
<P>Заявку на проведення позачергової сесії, пишаються члени УНП, вони подали першими. Першими планують зібрати підписи усіх правих сил облради хоча б під рішенням підтримки Указу Президента. В прес-службі облради усі звинувачення про затримку позачергової сесії відкидають. Як доказ повідомляють, депутати облради таки зберуться 6 квітня о чотирнадцятій.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса