Статті

Після гулянки опинився серед водойми

<P>Близько першої години ночі на диспетчерський пункт Володимирецького райвідділу МНС надійшло повідомлення, що в райцентрі посеред водойми в парку відпочинку людина просить про допомогу.
<P>
<BR>Прибувши на місце події, рятувальники були вкрай здивовані, адже чоловік знаходився один на острівці посеред водоймища. Одягнувши рятувальний жилет та обмотавшись рятувальною мотузкою, старший пожежний сержант Богдан Карпач на човні поплив до потерпілого. Дібравшись до переляканого молодика, він за допомогою другої мотузки підтягнув до себе ще один човен. Одягнувши на потерпілого рятувальний жилет та зв’язавши два човни, посадив горе-чолов’ягу в один із них, а в інший сів сам.
<P>Як пізніше було з’ясовано, 20-річний Ярослав того вечора відпочивав у кафе в компанії товаришів, і щоб уникнути конфлікту, який назрівав, побіг по тонкому льоду. Лише завдячуючи щасливій долі, молодий хлопець не провалився під лід, а коли оговтався, то збагнув, що знаходиться на маленькому острівці посеред водойми. Звідти і викликав рятувальників за допомогою мобільного телефону, повідомила старший інспектор центру пропаганди ГУ МНС в Рівненській області Світлана Мичко.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса