Новини

Півмоста для місцевого транспорту

<P>Дорожні служби таки відкрили 25 жовтня для проїзду місцевого автомобільного транспорту одну капітально відремонтовану сторону мосту через річку Случ у місті Сарни на трасі Ковель-Київ. Обіцянку з такою датою дав депутатам під час виїзного засідання тимчасової комісії обласної ради перший заступник начальника Служби автомобільних доріг України Микола Демиденко. Керівництво ради, вочевидь, не надто вірило у запевнення дорожників і прислало свого спостерігача. Під його пильним оком під кінець робочого дня реверсні світлофори на відремонтованій смузі руху таки засвітилися зеленими вогнями.
<P>Затримка виникла лише з подачею електроенергії, — запевнив начальник Служби автомобільних доріг області Анатолій Юхименко:
<P>— Адже ніяких особливих технічних, матеріальних чи фінансових проблем вчасно відновити рух транспорту не було. Я лише переживав, що раптом задощить, бо в негоду дотримуватися потрібної технології дуже важко. Адже наносити гідроізоляцію потрібно лише при певній вологості бетону. На всяк випадок, щоб вкластися в обіцяні терміни, навіть підготували газові балони для просушування бетону. Але погода нам сприяла…
<P>Анатолій Юхименко також повідомив, що тим часом буде продовжено ремонт іншої сторони мосту. Дорожники заміняють залізобетонні конструкції й до зимових морозів планують встигнути вкласти новий асфальтобетон і по другій смузі руху, щоб до Нового року повністю здати міст в експлуатацію. Згідно з графіком закінчення робіт датовано 20 грудня 2006 року.
<P>— Ця дата — нереальна, — сумнівається заступник голови обласної ради з питань житлово-комунальної власності Леонтій Самчук, — адже технологічно якісно виконати будівельні роботи у зимовий період неможливо.
<P>Втім, новий головний дорожник, який все ж замінив «непотопаючого» Федора Жежука, стверджує, що темпи робіт і на мосту, і на трасі Київ-Ковель загалом нормальні, а роботи триватимуть і взимку:
<P>— За нашими розрахунками, які вже передані в Укравтодор, очікуємо перевиконання робіт у цьому році на 11,5 мільйона гривень. У нас є технічна й фінансова можливість продовжити ремонт траси і в холодну пору, а тому, вочевидь, роботи на «варшавці» триватимуть і в зимові місяці. Хоча згідно з дорожніми умовами на зиму по трасі буде дозволено рух і транзитного транспорту.
<P><STRONG>Богдан ДЕМ’ЯНЧУК.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса