Новини

Платники податків області уклали договори на подання звітності та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді

<P>Понад 30 платників податків області уклали договори на подання звітності та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді, податкова області прийняла через Інтернет майже 200 податкових звітів. Про це повідомляє www.rivnepost.rv.ua
<P>Як повідомила заступник голови ДПА в Рівyенській області Лариса Садова, ці цифри зростають з кожним днем, тому що все більше платників податків переконуються у вигодах подання податкової звітності в електронному вигляді. На виконання цього завдання ДПА України придбала ліцензію на право використання криптографічних бібліотек та розробила програмне забезпечення накладання електронного цифрового підпису та шифрування файлів податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних. Програмне забезпечення безкоштовно передається платнику у податковій інспекції за місцем перебування на податковому обліку. Крім того, фахівці ДПІ надають консультації з питань практичного впровадження і використання електронної звітності.
<P>Запровадження цієї системи дозволить вивільнити час платників податків, оскільки особисте відвідування ДПІ для подання звітності буде замінено на електронне її надання разом з реєстром податкових накладних. Це також дозволить кардинально зменшити кількість і терміни перевірок задекларованих платниками до відшкодування з бюджету сум податку на додану вартість, скоротити витрати робочого часу на проведення документальних та зустрічних перевірок, підвищити ефективність цих перевірок, оперативно підтверджувати заявлені до відшкодування суми та своєчасно їх відшкодовувати платникам податку, що, в свою чергу, сприятиме ліквідації бюджетної заборгованості з відшкодування ПДВ та підвищенню рівня обслуговування платників.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса