Новини

Плату за комунальні послуги в Рівному прийматимуть листоноші

<P>Нову послугу для жителів Рівного ввела Рівненська дирекція УППЗ «Укрпошта». Тепер за всі комунальні послуги можна заплатити безпосередньо листоноші.
<BR>Подібна практика, коли платежі приймали листоноші, вже тривалий час діє у районах області, а тепер ще й у самому Рівному.
<P>Як пояснив директор Рівненської дирекції «Укрпошта» Василь Глущук, у першу чергу таке нововведення у місті пов’язане з чималими чергами вкладників колишнього СРСР, які практично блокують роботу відділень Ощадбанку:
<P>
<BR>«Відтепер, щоб заплатити за комунальні послуги не треба довго стояти в чергах. Ми готові прийняти всі платежі від населення не лише у всіх відділеннях зв`язку, а й листоношами безпосередньо на дому».
<P>
<BR>Виписавши всі необхідні квитанції, гроші на їхню сплату можна віддати листоноші. Вони поставлять відповідний штамп, який нічим не відрізняється від тих, що ставлять у відділеннях. Як зазначив директор Рівненської дирекції «Укрпошти», про збереження грошей можна не хвилюватися. Адже листоноші звикли навіть товари по квартирах розносити, тому з прийомом платежів проблем не виникне.
<P>
<BR>Щоб запросити додому листоношу й оплатити комунальні послуги, необхідно зателефонувати начальнику місцевого відділення «Укрпошти» та назвати адресу, за якою має прийти поштарка. Щоправда, цю процедуру слід повторювати щомісяця.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса